Užitečné informace a zajímavosti

Pro cestování po Praze Vám vřele doporučujeme pražskou Městskou hromadnou dopravu (MHD), abyste se vyhnuli hustému silničnímu provozu a problémům s parkováním. Palmovka funguje jako dopravní uzel pražské MHD, takže to z našeho penzionu je do celé Prahy jenom kousek!

Pouhých 5 minut chůze od našeho penzionu Praha najdete jak stanici metra B Palmovka, tak autobusové nádraží Palmovka a několik tramvajových zastávek. Prohlédněte si jízdní řády:

Bližší informace k pražské MHD získáte na serveru idos.

Pokud cestujete raději autem, vždy můžete zaparkovat v našem penzionu na uzamykatelném dvoře nebo využít služeb některé z pražských taxislužeb. Při výběru buďte ale v Praze opatrní – pražské taxi nemají zrovna dobrou pověst. Vždy si raději objednejte taxi přes telefonního operátora taxislužby, neberte si ho přímo z ulice.

Pokud už nemáte jinou možnost, využijte v centru Prahy raději míst TAXI FAIR PLACE zřízených pražským magistrátem, kde máte garantovanou poctivost a profesionalitu. Před použitím taxi si ujasněte, jakou taxu po Vás bude taxikář požadovat. Ve dne by cena neměla přesáhnout 28,- kč/kilometr, v noci 40,- kč/kilometr.

Novinky

Jak se Vám u nás líbilo?

21.8.2015
Přečtěte si, jak se u nás líbilo hostům, v sekci REFERENCE.

Klára Issová u nás

13.7.2011

V rámci noci Evropské literatury u nás probíhalo čtení velice příjemné a milé Kláry Issové.

Penzion_Andre
ministerstvo

Rekonstrukce byla spolufinancována ze zdrojů EU.

QRcode
česky english rusky